Akıllı Kolejlerde TEOG Sınavının Kazananı Sizsiniz

Akıllı Kolejlerde TEOG Sınavının Kazananı Sizsiniz

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarından Akıllı Kolejler anaokulundan üniversiteye kadar sunduğu geniş eğitim hizmetleriyle öğrencilerine mezuniyet odaklı çözümler sunuyor.

Eryaman ve Gölbaşı kampüsleri ile anaokulu, ilkokul ve ortaokul eğitiminde büyük beğeni toplayan Akıllı Kolejler Türkiye'de ilk defa hayata geçirdiği enerji lisesi, biyomedikal lisesi, teknokent liseleri ve teknoloji-inovasyon liseleri ile mesleki eğitime büyük bir ivme kazandırdı. Tamamı devlet destekli %100 eğitim burslu olan akıllı teknik kolejler İvedik, Sincan, Mamak ve Keçiören'de kayıtlarına devam ediyor.

Sektörün nabzını an be an tutan Akıllı Kolejler Türkiye'nin yükselen yıldızı havacılık sektörünün de geleceğine şimdiden ışık tutuyor. Çankaya, Etimesgut ve Keçiören'de velilerin büyük ilgisi ile karşılaşan sivil havacılık liseleri geleceğin havacılarını yetiştirecek olmanın heyecanını yaşıyor.

2016-2017 sezonu itibariyle 118 mezunundan sadece Ankara içerisinde 24 öğrencisini Hacettepe, 7'sinin ODTÜ, 12'sinin Gazi ve 10 öğrencisini Ankara üniversitesine yerleştiren Akıllı Kolejler sadece istihdam avantajlı seçkin mesleki bölümleri ile değil akademik eğitimiyle de göz kamaştırıyor.

TEOG sınav sonucu ne olursa olsun tüm öğrencileri Akıllı Kolejler kampüslerine bekliyoruz.